Bisikletinizi anında e-bisiklete dönüştürün.

Tarih: 06.03.2016 16:04 | Kategori: İcatlar | 11100 gösterim

Elektrikli araçlar hayatımıza her geçen gün daha fazla giriyor ve amatör olarak başlayan bir çok proje gelişerek hayatımızı kolaylaştırıyor.  Yeni bir bisiklet almadan, mevcut bisikletlere kolayca montajı yapılabilen Rubbee Ondemand e-bike sloganı ile tüm bisiklet sahiplerine anında e-bisiklet keyfi vadediyor.

Montajı kolay bu harici ürün, aynı zamanda kolayca sökülebiliyor. Bu kolay sökülme durumu içinde zincir veya şifreli kilidin kolayca geçirilebileceği bir yapısı bulunuyor. (Hırsıza kilit dayanmaz)

rubbee

Bu bisiklet motoru, taşınabilir bir icat olduğu gibi takmatik  tak çalıştır bir yapıya sahip. 4 saatte tam şarj olan Rubbee, bir şarj ile 25 km/s hızla 25 km yol gidebiliyor. Bir diğer avantajıda; bu aracı başka bisiklet sahipleri ile paylaşabiliyor olmanız.

 

250W motor gücü olan Rubbee, 6.5KG ağırlığında. Ürünün kutu açım videosu ile aklınızdaki soruların cevaplarını bulabilirsiniz. Bu kutu açım videosunda ayrıca cihazın kolay kullanımı deneyim ediliyor.

Rubbee nereden satın alabilirim?
Türkiye’de şimdilik satışı olmasa da bu ürüne sahip olmak için yurtdışına çıkan bir dostunuzun kapısını çalmanız gerekiyor.

Rubbee satış noktalarıhttp://www.rubbee.co.uk/where-to-buy

Bunlarda Var:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

« »

Scroll to top