Tazedirekt.com Kapanmış!

Tarih: 20.02.2016 17:21 | Kategori: E-ticaret, Internet, Sosyal Medya | 105 gösterim

tazadirekt
Taze ve organik ürünleri evinize ulaştırdığı iddiası ile satış yapan internet sitesi tazedirekt kapandı, internet alemi şenlendi. Sizde bu konudan sıkıldıysanız yandaki imajı istediğiniz mecrada kullanıp, konuya son noktayı koyabilirsiniz 🙂

Site tarafından yapılan açıklama:
Biz 2014 yılının Aralık ayında bir hayalden yola çıkarak, herkes sağlıklı gıdaya ulaşabilsin diye Tazedirekt’i kurduk. İlk günden beri işimize inanarak ve sahiplenerek çalıştık… Sizlerle ve tüm Tazedirekt ekibiyle birlikte kocaman bir aile olduk. Birbirimize tutunduk. Büyüdük, büyüdükçe öğrendik, öğrendikçe paylaştık. Tazedirekt’e olan inancımız ve sevgimiz her geçen gün arttı.

Bugün size karşı dürüst olmak ve sizinle bir kararımızı paylaşmak istiyoruz. Yaşadığımız bazı operasyonel zorluklar ve maliyetler sebebiyle bugün itibariyle Tazedirekt’i kapatıyoruz.

Bu hayali sonlandırdığımız ve sizlerden ayrıldığımız için çok üzgünüz.
Sizlere bizim hayallerimize ortak olduğunuz, bu yolda elimizi tuttuğunuz için çok teşekkür ederiz! Eğer bizler de bugüne kadar bir kaç kişinin bile olsa hayatına dokunabildiysek, hayallerimize ortak edebildiysek ne mutlu bize..

Bunlarda Var:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

« »

Scroll to top