Bursaspor Bizlerle Daha Güçlü

Tarih: 15.10.2014 12:12 | Kategori: Medya | 51 gösterim

Bursaspor Yönetim Kurulu’nun, son 3 sezonda kulübe sponsorluk desteğinde bulunan firmalara yönelik “Bursaspor Sizlerle Daha Güçlü” sloganıyla organize ettiği “Sponsorlar Gecesi” Sheraton Bursa Otel’de gerçekleştirildi.

Bursaspor Klüp Başkanımız Recep Bölükbaşı, geceye katılan konuklara hitaben şu ifadeleri kullandı: “Saygıdeğer misafirlerimiz. Bilindiği gibi futbol bir oyun. Masum bir oyun olmaktan çıkıp sistemlerin ve ekonomilerin sonucu belirlediği küresel bir gösteriye dönüştü. Bu yüzden sadece ben değil Bursaspor’da kim başkanlık yaptıysa hepimiz. Bursa şehrinin tüm imkanlarıyla Bursaspor için seferber olmasını istedik. Daha güçlü bir ekonomik yapı oluşturmaya gayret ettik. Bu esnada önemli bir ayrıntıyı ihmal ettiğimizi düşünüyorum. Acımasızca bir düzen içerisinde geçen bu süreçte sizlere, reklam verenlerimize hak ettiği teşekkürü maalesef iletemedik. Bunu yürekten söylüyorum. Bizimle yaptığınız tüm sözleşmeleri Bursaspor’un daha parlak bir geleceğe imza atması için yaptınız. Sizleri ayakta alkışlıyorum. Bu gecenin öznesi sizlersiniz. Bu gecenin ana fikri kalbi Bursaspor için atan bu büyük aileyi Bursaspor çatısı altında toplamak ve sizlere birer teşekkür plaketi takdim etmek. Sizler arkamızda olduğunuz sürece Bursaspor’un bileği asla bükülmeyecek.”

bursa-spor-dgn-odul“Bursaspor Sizlerle Daha Güçlü” gecesinde DGN Teknoloji adına Bursaspor Kulübü internet erişimi, web ve mobil içeriklerinin yayınlanması, Bursaspor TV’nin yayın aktarım ve canlı yayın hizmetleri ile ilgili olarak verdiğimiz destekten ötürü ödülümü başkan Recep Bölükbaşı elinden aldım.

Bunlarda Var:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

« »

Scroll to top